RG 512 Unisex G83033G-805
Podívejte se na módní hodinky Unisex G83033G-80. Strojek je quartzový, nemusí se natahovat. Energii mu dodává baterie. Ocelové pouzdro vzhledem konkuruje i drahým kovům. Je odolné a nekoroduje. Více informací.
Strojek je quartzový, nemusí se natahovat. Energii mu dodává baterie. Ocelové pouzdro vzhledem konkuruje i drahým kovům. Je odolné a nekoroduje. Hodinky zdobí pozlacené pouzdro z odolné nerezové oceli. Na ruce vynikne pozlacený pásek z nerezové oceli. Ta nekoroduje ani neoxiduje. Hodinky se pyšní odolným minerálním sklíčkem, které chrání ciferník. Klasický ručičkový (analogový) ciferník ukazuje čas pomocí ručiček. Hodinky disponují těmito funkcemi: Ukazatel data, Stopky.
RG 512 Unisex G83033G-805 pohání baterie (quartz)
Narozdíl od mechanických hodinek, jsou tyto hodinky poháněny baterkou. Díky tomu jsou velmi přesné a odolné. O pohon se nemusíte nijak starat a hodinky dotahovat. Baterie zpravidla vydrží min. 5 let.
Oceníte bytelné pouzdro z oceli
Ocelové pouzdro vypadá elegantně a “draze”. Díky němu jsou hodinky odolné proti poškození, neoxidují a nepodláhají korozi. Dnešní ocel už je bez niklová. Odolnost oceli vykoupená její větší váhou.
Ocelové pouzdro je pozlacené
Ocelové pouzdro je obohacené o zlato. Je pozlacené vrstvou zlata o 5-10 μm (mikronů). Ocel je sama o sobě odolný kov, který odolává mechanickému poškození.
- Neoxiduje a nekoroduje
- Je o něco těžší než ostatní materiály (například oproti titanu či plastu).
Vynikne zlatý ocelový řemínek
RG 512 Unisex G83033G-805 se chlubí kombinací oceli a zlata. Řemínek je odolný, nezoxiduje vám a nepodlehne korozi. Nemusíte se bát ani mechanického poškození. Zlato dodává oceli luxusní vzhled.
Ciferník chrání minerální sklo
Minerální sklíčko je vůbec nejpoužívanější a najdeme ho i u těchto hodinek RG 512 Unisex G83033G-805. Je velmi odolné vůči poškrábání a dobře čitelné. Najdete ho u většiny hodinek ve střední cenové relaci.
Žádný digitál, ale klasické ručičky
Ciferník patří mezi nejvýraznější části hodinek a je téměř vždy unikátní. RG 512 Unisex G83033G-805 ukazují čas pomocí klasických ručiček. Jeho opakem je ciferník digitální
RG 512 Unisex G83033G-805 sprcha a vapka nevadí
S těmito hodinkami s označením vodotěsnosti 50M se můžete bez obav sprchovat a koupat. Nebude jim vadit ani mytí rukou, déšť, či manipulace s vodou při práci. Plavání a potápění radši vynechte.
Ciferník má datumovku
Tyto hodinky na ciferníku zobrazují aktuální datum. Někdy na displeji, jindy pomocí ručiček. Některé hodinky ukazují i den v týdnu.
Stopky potěší při sportu a hrách
Jednoduchá funkce stopek, která se ale v běžném životě neztratí. Hodí se třeba při sportu, v kuchyni, nebo při vtipných sázkách. Třeba o to, kdo vydrží déle zadržet dech. :)
Rozměry | 39 x 39 x 12 |
Určení | Pánské |
Dámské | |
Styl | Módní |
Záruka | 2 roky |
Ciferník | Analogový |
Pohon | Baterie (Quartz) |
Pouzdro | Ocel – pozlaceno |
Ocel | |
Pásek | Ocel – pozlaceno |
Vodotěsnost | 50 m (sprchování) |
Sklo | Minerální |
Funkce | Ukazatel data |
Stopky |
