Hodinky Rotary

Rotary

 

Hodinky Rotary

Firma byla založena v roce 1895 Moisem Dreyfussem ve Švýcarském městě La Chaux de Fonds. Rotary je stále vlastněn rodinou Dreyfussosových prostřednictvím Dreyfuss Group Holding a s Robertem Dreyfussem u kormidla je jednou z nejstarších švýcarských rodinných výrobců hodinek.

Zakladatel Moise Dreyfuss byl zapálený do výroby krásných hodinek s nadčasovou elegancí. Jeho smyls pro detail a trvání na prvotřídním osobním servisu zajistil jeho společnosti velmi rychlý obchodní růst. Během 12 let od založení úspěch společnosti vedl k otevření kanceláře ve Spojeném království.

V roce 1925 bylo představeno nyní známé okřídlené logo Rotary a po válce, pod vedením Tedda Dreyfusse byla značka rozvíjena i nadále prostřednictvím inovativních hodinek, sofistikovaným marketingem a silnou reklamní kampaní.

Hodinky Rotary jsou nyní prodávány ve více než 35 zemích světa. Rotary specialitou je navrhovaní dostupných stylových hodinek, v míchání starého s novým, současného s klasickým k dosažení výraznému sortimentu hodinek.

Jsme oficiální prodejci této značky v ČR

Všechny hodinky Rotary jsou dodávány v originálních krabičkách, s českým návodem a českým záručním listem od výrobce nebo oficiálního dodavatele do ČR.

Jsme oficiální prodejci hodinek Rotary a zaručíme vám tak bezproblémový servis hodinek.

Strana 1 z 1
- 25 %
Doprava zdarma

Rotary GB90048/04

Skladem
12 490 Kč 9 367 Kč